Comodo 36. ATC – TAİK Ortak Yıllık Konferansında Siber Güvenlik İşbirliğini Değerlendiriyor

19 Mayıs 2017

Siber güvenlikte geliştirdiği yenilikçi çözümlerle öne çıkan Comodo, 21-23 Mayıs tarihlerinde 36’ıncısı gerçekleştirilecek olan ATC – TAİK Ortak Yıllık Konferansına katılacak ve Siber Güvenlik oturumunda Comodo Mühendislikten sorumlu Başkan Yardımcısı Egemen Taş Kritik Siber Güvenlik Altyapısı ilgili bir sunum gerçekleştirecek.

Oturum sırasında Egemen Taş, Comodo Tehdit Araştırma Laboratuvarı tarafından toplanan verilere dayanarak, jeopolitik olaylar ve kötü amaçlı yazılım arasındaki korelasyonu inceleyecek. Taş, ayrıca zararlı yazılımlara karşı savunma için altyapının geliştirilmesinde ABD ve Türkiye arasında işbirliği imkânını değerlendirecek.

36. ATC – TAİK Ortak Yıllık Konferansı (#USTurkeyConf), Amerikan-Türk Konseyi (ATC) ve Türk ABD Ticaret Konseyi (TAİK) tarafından organize edilmektedir. 600’den fazla üst düzey Türk ve Amerikan özel sektör ve devlet temsilcileri, yenilik ve büyümenin geleceğini tartışmak ve belki de şekillendirmek için bir araya gelecek. Bu sene yapılan konferansa CEO’lar, girişimciler, yatırımcılar, tarafından temsil edilecek 20’den fazla sektör temsilcisi katılıyor.

Home

Yorumlar

www.pharmaceptica.com 22 Haziran 2021, 13:41

hydroxychloroquine for malaria https://www.pharmaceptica.com/

Cevapla

Yorum Ekle

İsim
Yorum