Comodo BTvizyon toplantılarında

30 Eylül 2016

İnternette güvenliği en üst düzeye çıkarmak için geliştirdiği çözümlerle dikkat çeken Comodo, internet güvenliğinde farkındalık çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Arena Value partneri Comodo, bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonların paylaşıldığı BTvizyon toplantılarına sponsorluk yapıyor.

BTvizyon; bilişim teknolojilerine ilişkin vizyonların yanısıra deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümlerin paylaşıldığı toplantı platformu olarak biliniyor. “BTvizyon Anadolu toplantıları” etkinlikleri de bilişim firmaları ile Anadolu’nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçladı. Bu kapsamda Adana’da yapılan toplantıya sponsor olan Comodo, 6 Ekim’deki Ankara toplantısının da sponsoru olacak. Comodo Kıdemli Satış Öncesi Danışması Ant Karaduman, Adana toplantısında “Zararlı yazılım problemine yeni nesil uç nokta güvenlik sunumu” başlıklı bir konuşma da yaptı.

Btvizyon toplantıları; bilişimteknolojileri sağlayıcılarının, hedefledikleri  potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürünlerinin ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları, örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformları olarak dikkat çekiyor. 2002’de Anadolu’nun çeşitli illerinde gerçekleşmeye başlamış olan BTvizyon etkinliklerinde sağlayıcılar, yirmi dakikalık zaman dilimlerinde teknoloji sunumlarını yaparak, çözüm gösterileri alanlarında ürünlerini ve çözümlerini tanıtırken, mevcut ve aday müşterileriyle birebir yüz yüze görüşme olanağı buluyor.

BT Vizyon Adana

Yorum Ekle

İsim
Yorum