Comodo Uludağ Ekonomi Zirvesinde

24 Mart 2016

COMODO Uludağ Zirvesi’nde

COMODO, 24 Mart 2015 – Siber güvenlikte dünya devi Comodo, bu yıl beşincisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin (UEZ) sponsorları arasında yer aldı. Hem global hem de yerli olmayı başarmış Comodo, virüssüzlük garantisi verebilen tek şirket olma özelliği ile de dikkat çekiyor.

Bursa’da 25-26 Mart’ta bu yıl 5.si gerçekleştirilecek UEZ yine iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerini konuk edecek. Zirvenin bu yıl alanında bir dünya markası olan yeni bir sponsoru daha var. Zirveye bu yıl ilk kez katılacak olan Comodo, zirvenin – IT güvenliği – alanındaki sponsorluğunu üstlenecek. “Dijital Ekonomi ve Büyüme Stratejileri”, “Teknoloji ve Trendler”, “Tutumlu İnovasyon”, “Global Marka Yolculuğu” başlıklı oturumlar 13 oturumlu zirvenin en çok merak edilenleri olarak gösteriliyor.

Zirveye sponsorluk yapan COMODO’nun CEO’su Melih Abdulhayoğlu, Türkiye’nin kendi siber güvenlik ordusuna ihtiyacı olduğuna ilişkin görüşü ile dikkat çekiyor. Comodo bu yüzden AR-GE çalışmalarına çok büyük önem veriyor ve ODTÜ ile Yıldız Teknik Üniversitesi teknokentlerinde Türk mühendislerin ürettiği teknolojileri dünyaya ihraç ediyor. Bugün Comodo’nun geliştirdiği ürünler dünyanın dört bir köşesinde her bireyin ve kurumun “hakkı” olan güvenliği layıkı ile tesis ediyor. Comodo’yu tercih eden 85 milyon bireysel ve 600 bin kurumsal kullanıcı, tek bir Cryptolocker vakası yaşamamış, Wikileaks belgelerinde geçilemediği ispatlanmış teknolojilerin koruması altında;  internette, bulutta, e-ticarette daha özgür hareket edebilmenin ayrıcalığını yaşıyor.

 

Yorumlar

pharmacepticacom 24 Haziran 2021, 02:23

erectile dysfunction clinic https://pharmaceptica.com/

Cevapla

Yorum Ekle

İsim
Yorum