Güvenlik Bir Haktır .

25 Mart 2020

Comodo olarak belirlediğimiz bir sloganımız var “ Güvenlik Her İnsanın Hakkıdır” . Bu slogan doğrultusunda gerek ülkemizde gerekse dünyada görülen Covid-19 virüs salgını bizler için en güvenli olan evimizde kalarak salgının yayılmasının önüne geçmeyi sağlamak olacaktır.

Çalışma hayatımızla birlikte günlük yaşantımızı evden geçirmemizi gerektirecek bu günlerde Comodo Türkiye olarak tüm halkımıza ücretsiz destekler sağlayarak bu zor günleri birlikte aşacağımıza inanıyoruz.

Bireysel Windows kullanıcıları Pc ve notebookları için gün sınırı olmadan ücretsiz korumaya  sahip olabilecek. Comodo İnternet Security paketimizi indirerek, internetten gelecek tehlikelerden bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Comodo’nun 100 milyon kullanıcısında virus, malware saldırılarına karşı koruma sağlayan ve sıfır enfeksiyon görülen “Otomatik Sandbox Teknolojisi ™” ile halkımızı güvenlik altına almayı hedefliyoruz. Ayrıca evden güvenle alışveriş yapma imkanı aynı yazılımda ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Bu linkten indirebilirsiniz; https://tr.comodo.com/products/enduser/1

Bireysel Android Koruması ; Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletinizde yapacağınız koruma için ücretsiz olarak Google Play’den “Comodo Security “ programını indirerek ücretsiz virus koruma ve güvenli web e sahip olabilirsiniz.

Kobilerimize Destek ; Comodo birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde kobilerimize 50 kullanıcı ya kadar 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri virus malware gibi zararlı yazılımlara karşı %100 koruma sağlayarak bugüne kadar hiç bir kullanıcısında enfeksiyon yaşatmamış “Containment teknolojisi” ile birlikte, aşağıdaki çözümleri de ücretsiz kullanma hakkını elde edecektir
– Endpoint Security (Antivirüs, Containment,URL Flitring, Firewall,HIPS, Behavioral Analysis,)
– Uzaktan Yönetim (Dosya veya iş istasyonlarınıza uzaktan erişebilirsiniz)
– Patch Yönetimi
– Servis & Ticket Yönetimi
– Mobil Cihaz Yönetimi
– Script Yönetimi
Ücretsiz indirmek için https://www.itarian.com/

Tüm sorularınız için destek@comodo.com.tr veya satis@comodo.com.tr adreslerini kullanabilirsiniz
Sağlıkla kalın….

Yorumlar

junimeridio 13 Temmuz 2021, 19:34

numerous hydroxychloroquine plus zinc radio [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]american college rheumatology hydroxychloroquine[/url] physical activity hydroxychloroquine manufacturer stock

Cevapla

Yorum Ekle

İsim
Yorum