“TBD Yılın Yenilikçi Projesi” ödülü COMODO’nun

9 Aralık 2015

TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ, “BİLİŞİM 2015 HİZMET ÖDÜLLERİ” DAĞITILDI

‘Yılın Yenilikçi Projesi’ ödülü COMODO’nun

 IMG_0170

Türkiye Bilişim Derneği, “Bilişim 2015 Hizmet Ödülleri” sahiplerini buldu.   Siber güvenlikte dünya markası COMODO “Yılın Yenilikçi Projesi” ödülünü aldı. 

Türkiye’nin en prestijli bilişim ödülleri organizasyonu Ankara’da gerçekleştirildi. Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen, “Bilişim 2015 Hizmet Ödülleri” ATO Congresium’da düzenlenen gecede sahiplerine verildi. Siber güvenlik çözümlerinin geliştirilmesi ve inovasyonu konusunda global marka COMODO da gecenin yıldızlarından biri oldu. COMODO, Türkiye Bilişim Derneği Yılın Yenilikçi Projesi Ödülü’ne layık görüldü.

Comodo adına ödülü Başkan Yardımcısı Erdem Eriş aldı. Eriş, büyük gurur yaşadıklarını vurgulayarak şöyle konuştu: “Türkiye Bilişim Derneği’nden ödül almak bizim için çok memnuniyet verici. Türkiye’de siber güvenlik alanında en büyük Ar-Ge yatırımına sahip siber güvenlik firması olan COMODO firmaların uçtan uca güvenliğini sağlayacak çözümler üretiyor. Geliştirdiği önleme teknolojisi sayesinde Crypto Locker zararlı yazılımını engelleyebilen ve günde 50.000’den fazla zararlı yazılımın üretildiği bir ortamda “VIRÜSSÜZLÜK GARANTİSİ veren yenilikçi ürünler geliştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Ç
alışmalarımızın devamı gelecek.”

“Küresel marka”

Bugün 600 binin üzerinde kurumsal kullanıcısı buluna COMODO’nun 85 milyondan fazla masaüstü bilgisayarda kurulu durumda olduğunu hatırlatan Erdem Eriş, “Gerçek anlamda küresel bir marka olan COMODO son 2 yıldır Türkiye’ye de yatırım yaptı. ODTÜ ve Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde 2  AR-GE merkezi kurdu. Türkiye, Almanya’nın da içinde bulunduğu birçok ülkeye yüksek teknoloji ihraç ediyor. Biz Türkiye’yi çok daha ileri noktalara taşımaya kararlıyız” dedi.

Bu yılki ödüller; Yılın Projesi (Kamu), Yılın Projesi (Özel), Mobil Uygulama Projesi(Kamu), Mobil Uygulama Projesi(Özel), Eğitim Projeleri, Büyük Veri Projesi, Yenilikçi Projeler Ödülü olmak üzere 7 kategoride dağıtıldı. Comodo’yla birlikte Ekin Teknoloji, Tela Teknik ve Netaş firmaları da “Yenilikçi Proje” ödülü aldı.

Bilişim 2015 Hizmet Ödülleri’nin yanı sıra Bilişimde Yıldönümü Yaşayanlar ve Yaşatanlar ve Bilimkurgu Öykü Yarışması Ödülleri de sahiplerini buldu.

Yorumlar

Cialis 31 Ağustos 2021, 13:20

Kamagra Free Sample

Cevapla
Jictamy 31 Ağustos 2021, 20:33

https://buypropeciaon.com/ – generic propecia online

Cevapla
phalter 1 Eylül 2021, 11:14

https://buysildenshop.com/ – long term effects of viagra

Cevapla
propecia for sale in usa 6 Eylül 2021, 03:02

Cialis Generico Spedizione Veloce

Cevapla
Charlespneus 9 Eylül 2021, 18:51

“I haven’t seen you in these parts,” the barkeep said, sidling over and above to where I sat. “Personage’s Bao.” He stated it exuberantly, as if low-down of his exploits were shared by means of settlers around multifarious a fire in Aeternum.

He waved to a wooden hogshead hard by us, and I returned his gesticulate with a nod. He filled a telescope and slid it to me across the stained red wood of the bench first continuing.

“As a betting man, I’d be willing to wager a adequate bit of silver you’re in Ebonscale Reach for the purpose more than the carouse and sights,” he said, eyes glancing from the sword sheathed on my cool to the capitulate slung across my back.

https://www.google.as/url?sa=t&rct=j&esrc=s&source=web&cd=2&sqi=2&ved=0CCYQFjAB&url=https://renewworld.ru/new-world-kak-popast-na-alfa-i-beta-testy/

Cevapla

Yorum Ekle

İsim
Yorum