Yeni Stratejik Ortaklık: Comodo ve Servertastic

21 Haziran 2017

Siber güvenlikte küresel öncü, dijital sertifikalar alanında da dünya lideri olan Comodo, bugün SSL/TLS sertifikaları ve sunucu yazılımının önde gelen tedarikçisi Servertastic Ltd. ile stratejik ortaklıklarını duyurdu. Yapılan sözleşme, Servertastic’in kullanımı kolay online satın alma platformunu, Comodo’nun pazar lideri TLS / SSL sertifikası portföyünü ve web ve uygulamalar için tamamen yönetilen bir güvenlik çözümü olan Comodo cWatch Web’i bir araya getiriyor.

İngiltere merkezli özel bir şirket olan Servertastic, 2004 yılından beri web güvenliği ve sunucu çözümleri üretiyor. Comodo Başkanı Michael Fowler, “Servertastic, SSL / TLS güvenliğinde gerçekten yenilikçi çözümler üretiyor ve biz de pazar lideri siber güvenlik çözümlerimizi Servertastic’in basit ve ekonomik yöntemi ile sunmak üzere işbirliği başlatmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Servertastic, Symantec dışında bir Sertifika Otoritesi’nin SSL / TLS çözümleriyle ürün portföyünü ilk kez çeşitlendiriyor. Servertastic’in sahibi Andy Gambles, “Comodo’yu ürün portföyümüze ekleyerek, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için daha fazla seçenek sunabileceğiz” dedi. “Misyonumuz, her zaman müşterilere gereksinimleri ne olursa olsun en iyi güvenlik çözümlerini seçmelerine olanak sağlamak ve onlara çözümlerini satın almak ve yönetmek için kolay bir yol sunmak olmuştur.”

Comodo güvenlik çözümleri Temmuz 2017 itibarı ile Servertastic’den temin edilebilecek.

Yorumlar

Yorum Ekle

İsim
Yorum