Comodo Bayilerimize -Basın Bildirisi

7 Kasım 2018

Bugün takvimler Comodo CA’ın geçmiş başarısının devamı olarak gelecek yeni bir başlangıca işaret ediyor. Comodo CA artık Sectigo olarak bilinecek!

Şirketimizin Francisco Partners tarafından satın alınmasının birinci yıl dönümünde ve yeni ismimize ek olarak, yeni geliştirilmiş bir web deneyimi yayınladık, yenilikleri toparladık, genişletilmiş bir çözüm paketi sunma ve müşteri deneyimini iyileştirme konusundaki kararlılığımızın altını çizdik. Ayrıntılar için son basın bültenimize göz atın.

Markamızın adını Sectigo olarak değiştirerek piyasada yaşanabilecek isim karmaşasını sınırlandırmak istiyoruz. Bu adla, SSL’yi aşıp web güvenliğine doğru geliştiğimizi vurguluyor; ayrıca yenilik, dijital dönüşüm ve hizmet alanlarına yönelik yeni bir bağlılık sunuyoruz. Global ekibimiz, normları yeniden değerlendiren ve sektörü bir bütün olarak ileriye taşıyan internet güvenliği ürün ve hizmetleri sağlamaya odaklanmıştır.

  • İsim değişikliğiyle ilgili olarak bazı SSS’ların yanıtları için Sectigo.com’da yepyeni bir sayfa oluşturduk, buradan göz atabilirsiniz.
  • En son marka kılavuzumu, (PositiveSSL, InstantSSL ve EnterpriseSSL dahil) logolarımızın onaylanmış varyasyonlarını ve yeni Trust Seal’i içerecek şekilde Ortak Kaynaklar sayfasını güncelledik.

İsim Değişikliği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir Comodo CA ürünüm varsa, değişiklik yapmam gerekiyor mu?

Hayır. Mevcut ürününüzde değişiklik yapmanıza gerek yok.

Yeni markanın lansmanıyla birlikte sertifikamı yeniden kurmam gerekiyor mu?

Hayır. Comodo markalı sertifikanız geçerliliğini koruyacak.

Destek seviyem değişecek mi?

Hayır. Şu anda almış olduğunuz destek ve hizmeti aynı düzeyde  almaya devam edeceksiniz.

Fiyatlandırma değişecek mi?

Hayır. Çoklu güvenlik, fiyat ve her işletmeye uygun bir paket sunmaya devam edeceğiz. Yeniden markalaşma nedeniyle fiyatlandırmada değişikliğe gidilmeyecek. Ancak şirket, ileride ürün ve hizmet fiyatlarında ayarlama yapabilir; ABD dışındaki satın almalar için, tüm satışlar güncel döviz kurlarını yansıtacak şekilde devam edecek.

Destek birimine veya hesap yöneticime nasıl ulaşabilirim?

Hesap yöneticisi telefon numaraları aynı kalacak. Yeniden markalaşma sürecinden sonra yeni e-posta adresleri size bildirilecek. Ancak “comodoca.com” adresine gönderilen e-postalar, yeniden markalaşma sonrası iletişimlerin kaybolmaması için yeniden yönlendirilecek.

Eski güvenilir Comodo kök dizinlerine ne olacak?

Comodo Authority kök dizinleri güvenilir olarak kalacaktır. Yeni düzenlenmiş sertifikalar, yeni marka tesis edilene kadar Comodo köküne sahip olmaya devam edecektir.

Comodo, web tarayıcılarında Sertifika Yetkilisi olarak gözükmeye devam edecek mi?

Evet. İsim değişikliği tamamlanana kadar Comodo tarayıcılarda Sertifika Yetkilisi olarak gözükmeye devam edecektir.

Yorum Ekle

İsim
Yorum